ZAYIFLAMA

FDA onaylı soğuk lazer LAPEX ile tek seansta ölçülebilir cm kaybı
STARVAC ile cildin sıkılaştırılması ve selülitte son nokta

Starvac ile güzellik ve vücut bakımı

StarvacSP ile bakım uygulanmadan önce

StarvacSP ile bakım uygulandıktan sonra

Starvac SP cilt yüzeyinde emme yolu ile vakum işlemi gerçekleştirir. Emme başlığı hareket ettirilirken, iki hareketli silindir arasında deri kıvrımları oluşur. Bu " vurma ve yuvarlama" tekniği ile yapılan masaj metodudur. Silindirlerin önünde ve arkasında yerleştirilmiş olan 2 spatula lenfatik drenajın daha etkili olmasını sağlar.

Cidesco raporuna göre 12 seans sonrasında selülitli görünümde %85 azalma, Starvac Sp cihazı ile yapılan 19 seanslık bakım sonrasında; selülitteki incelme, bacak aralarının belirginleşmesi, selülit görünümündeki azalma, ciltteki toparlanma ve sıkışma net bir biçimde görülmektedir.
Starvac SP ile bakım uygulanmış bölge
Starvac SP ile bakım uygulanmamış bölge

Yüz ovalinin toparlanması ve kırışılık bakımlarında mükemmel sonuçlar.

5 Seanslık uygulama sonundaki etkiler sol taraftaki resimde açıkça görülmektedir.
Bu site www.yuxell.net tarafından tasarlanmıştır.

Lapex BCS - Soğuk Lazer tek seansta gözle görülür biçimde incelme sunuyor, farklı vücut bölgelerinde etkin yağ yakımı sağlıyor. Patentli ve FDA onaylı Lapex BCS, yağ hücrelerine nüfuz ederek hücre zarının kırılmasını ve hücrelerden yağın serbest kalmasını tetikleyen düşük seviyeli soğuk lazerin odaklanma prensibiyle çalışıyor. Bu sistem yağın hücre duvarından çıkartılarak serbest hale gelmesini sağlıyor. Cihazın ürettiği soğuk lazer, yağ hücrelerinin içine odaklanarak eritilen yağ vücudun normal yollar ile atılabileceği forma getiriliyor.

Lapex BCS soğuk lazer uygulaması sadece birkaç uygulama protokolundan sonra özellikle yağ depolarının giderilmesi zor bölgeleri olan bel çevresindeki yağlanmaların, göbek bölgesindeki yağlanmaların, çene altındaki sarkmaların, sırtta gözlenen yüksekliklerin giderilmesinde kısa sürede etkili oluyor.

Lapex BCS soğuk lazer bakımları Ankara' da ilk kez GİZ Spa'da başlamış olup, güvenli, etkin ve düşük seviyeli soğuk lazer uygulaması olan Lapex' in herhangi bir yan etkisi bulunmuyor.

Lapex BCS - Soğuk Lazer
ile tek seansta ölçülebilir cm kaybı

 

SPA

SOLARIUM

ZAYIFLAMA

CİLT BAKIMI

VÜCUT BAKIMI

AYAK BAKIMI

MASAJ

AĞDA

EPİLASYON

MANİKÜR / PEDİKÜR

ANA SAYFA

 

 

 

 Merkez;
  Tunalı Hilmi Cad. 92 / 14
  Kavaklıdere - ANKARA
  Tel: (0312) 468 51 95 - 96
  Fax:(0312) 468 51 88

 Şubemiz yoktur